Subscriu-te al nostre servei d'avisos!

Contacte

Correu Electrònic General

He llegit i accepto la Política de Privacitat per activar l'enviament.


Equip Tècnic

Direcció:

President:

JORDI BALOT

Gerent:

EULÀLIA MAS direccio@voluntaris.cat

Cap de programes:

CARMEN GARCIA programes@voluntaris.cat

Comunicació i premsa:

MONTSE ROSELL

comunicacio@voluntaris.cat
RUBÉN ESCOBAR

web@voluntaris.cat

Promoció comunitària:

MARINA LÓPEZ promocio.comunitaria@voluntaris.cat

El Mercat Social:

NÚRIA MONSALVE gestiomercat@voluntaris.cat

Assegurança Ètica i Empresa:

LAURA CODINA gestioprojectes@voluntaris.cat

Voluntariat en Salut:

AURORA LONETTO

salut@voluntaris.cat

Escola de Formació:

BERTA BARQUER

formacio@voluntaris.cat

Qualitat:

MONTSERRAT PALANQUES qualitat@voluntaris.cat

Comptabilitat:

MONTSERRAT MARTÍ economic@voluntaris.cat

Territoris:

FCVS-Barcelona:

ESTHER PRATS barcelona@voluntaris.cat

FCVS-Girona:

CRISTINA ESTEVE girona@voluntaris.cat

FCVS-Lleida:

IMMA MORÉ

lleida@voluntaris.cat

FCVS-Tarragona/Terres de l’Ebre:

LAURA DE LA MORENA

tarragona@voluntaris.cat

Accedeix

Login Here

Registra't

  •  

Donació de material

This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.

Demanda de material

This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.