Contacte

Correu Electrònic General


Equip Tècnic

Direcció:

Presidenta:

FRANCINA ALSINA

Vicepresidenta:

Mª ELENA ALFARO vicepresidencia@voluntaris.cat

Gerent:

EULÀLIA MAS direccio@voluntaris.cat

Cap de programes:

CARMEN GARCIA programes@voluntaris.cat

Comunicació i premsa:

JOSEP CARBONELL comunicacio@voluntaris.cat

MONTSE ROSELL web@voluntaris.cat

El Mercat Social:

NÚRIA MONSALVE gestiomercat@voluntaris.cat

Voluntariat i Empresa:

LAURA CODINA voliempresa@voluntaris.cat

Voluntariat en Salut:

LARA BOGNI salut@voluntaris.cat

Escola de Formació:

DANI MUNTANÉ formacio@voluntaris.cat

Qualitat:

MONTSERRAT PALANQUES qualitat@voluntaris.cat

Comptabilitat:

MONTSERRAT MARTÍ economic@voluntaris.cat

Territoris:

FCVS-Barcelona:

ESTHER PRATS barcelona@voluntaris.cat

FCVS-Girona:

CRISTINA ESTEVE girona@voluntaris.cat

FCVS-Lleida:

NÚRIA FARRÉ lleida@voluntaris.cat

FCVS-Tarragona/Terres de l’Ebre:

CRISTINA RODRÍGUEZ tarragona@voluntaris.cat

 

Principals col·laboradors

Registrat

  •  

Donació de productes

Accedeix

Login Here

This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.

Demanda de productes

This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.
X

Hem procesat la seva sol·licitud correctament

Li hem reservat el producte i disposa de 3 dies per fer l'ingrés al següent Nºde Compte:
ES75 2100 1010 50 02 0011 2761

Li hem enviat un email a la següent direcció:

Recarregant la pàgina en 3 segons...

Hem procesat la seva sol·licitud correctament

Gràcies per cobrir aquesta necessitat.

, vas a sol·licitar el següent producte:producto

, vas a cobrir la següent demanda:producto

Caldrà fer un pagament de 5€ via TPV de "La Caixa" en concepte de gestió de les donacions, quan es rebi la confirmació d'adjudicació del material sol·licitat, essent imprescindible fer-lo abans de la recollida del material.
IMPORTANT: Per a completar el procés de compra, a la pàgina de "La Caixa" clicar a "Continuar" fins tornar a la pàgina de Guanyem-hi. Gràcies! :)