Contacte

Correu Electrònic General


Equip Tècnic

Direcció:

President:

JORDI BALOT

Vicepresidenta:

CHARO SILLERO vicepresidencia@voluntaris.cat

Gerent:

EULÀLIA MAS direccio@voluntaris.cat

Cap de programes:

CARMEN GARCIA programes@voluntaris.cat

Comunicació i premsa:

MONTSE ROSELL comunicacio@voluntaris.cat
RUBÉN ESCOBAR web@voluntaris.cat

El Mercat Social:

NÚRIA MONSALVE gestiomercat@voluntaris.cat

Voluntariat i Empresa:

LAURA CODINA voliempresa@voluntaris.cat

Voluntariat en Salut:

LARA BOGNI salut@voluntaris.cat

Escola de Formació:

DANI MUNTANÉ formacio@voluntaris.cat

Qualitat:

MONTSERRAT PALANQUES qualitat@voluntaris.cat

Comptabilitat:

MONTSERRAT MARTÍ economic@voluntaris.cat

Territoris:

FCVS-Barcelona:

ESTHER PRATS barcelona@voluntaris.cat

FCVS-Girona:

CRISTINA ESTEVE girona@voluntaris.cat

FCVS-Lleida:

NÚRIA FARRÉ lleida@voluntaris.cat

FCVS-Tarragona/Terres de l’Ebre:

LAURA DE LA MORENA tarragona@voluntaris.cat

Donacions

Unitats donades

Donants

Entitats receptores

Principals col·laboradors

Accedeix

Login Here

Registra't

  •  

Donació de material

This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.

Demanda de material

This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.